Доминиканската република е разположена в източната част на остров Испаньола – втория по големина остров от архипелага на Големите Антилски острови. Държавата е и втора по големина след Куба. Столицата е Санто Доминго. Доминикана е популярна със своята прекрасна природа и необятни плажове. Множеството луксозни хотели предлагат отлични условия за пълноценна почивка и забавление.
Програма

1-ви ден: Мадрид – Пунта Кана

Отпътуване от Мадрид за Пунта Кана. Трансфер до избраният хотел.  Настаняване. Нощувка.

2-ри – 7-ми ден: Пунта Кана

Закуска. Свободно време за плаж, самостоятелни разходки или възможност за допълнителни екскурзии. Нощувка.

8-ми ден: Пунта Кана – Мадрид

Закуска. Отпътуване от Пунта Кана с дирекрен полет до Мадрид.

9-ти ден: Мадрид

Пристигане в Мадрид. Трансфер до хотел или директно полет за България при удобен такъв.

Цените са в ЕВРО на човек, в двойна стая, с включени летищни такси :
Хотел на база изхранване All Inclusive 9 дни/7 нощувки 28 юли – 23 авг 24 авг – 31 авг 1 септ – 9 септ 10 септ – 31 окт
Riu Naiboa 4* 1360 1200 1030 910
Occidental Caribe 4* 1350 1250 1070 950
Natura Park Eco Resort&Spa 5* 1420 1170 1090 1020
Sunscape Dominican Beach 5* 1470 1190 1120 990
Catalonia Bavaro Beach 5* 1490 1270 1190 1050
Now Garden Punta Cana 5* 1480 1120 1120 1010
Club Hotel Riu Bambu 5* 1540 1280 1200 1020
Occidental Punta Cana 5* 1470 1260 1170 1020
Riu Republica 5* 1560 1310 1220 1040
Iberostar Dominicana 5* 1580 1220 1220 1100
Riu Palace Punta Cana 5* 1590 1420 1210 1090
Riu Palace Bavaro 5* 1690 1440 1360 1120
Dreams Palm Beach 5* 1490 1260 1260 1150
Barcelo Bavaro Beach 5* 1830 1570 1370 1270
Barcelo Bavaro Palace 5* 1800 1400 1400 1290
Цената включва:
  • Самолетен билет Мадрид – Пунта Кана – Мадрид;
  • Хотел на база All Inclusive;
  • Летищни такси;
  • Трансфери;
  • Мед. застраховка;
  • Такса за влизане в страната;
Цената не включва:
  • Самолетен билет София – Мадрид – София – около 200 евро;
  • Хотелско настаняване в Мадрид, ако е необходимо;
  • Застраховка „Помощ при пътуване“ за Мадрид;
  • Изходна такса от Доминикана около 20 долара;
  • Виза за Доминиканска република около 10 долара;
  • Лични разходи;
Начин на плащане:
  • 50% депозит при записване.
  • най-късно до 30 дни преди отпътуване – цялата дължима сума.
Срокове за анулации:
  • от датата на записване до 60 дни преди отпътуване – 50% от платения депозит;
  • от 60 дни до 46 дни преди отпътуване – 100% от платения депозит;
  • от 46 дни до 20 дни преди отпътуване – 70% от цялата дължима сума;
  • под 20 дни преди отпътуване – 100% неустойка от цялата дължима сума.
Забележки:
  • Минимален брой туристи за осъществяване на екскурзията: няма;
  • Туроператорът а си запазва правото да прави промени по програмата;
  • Предоставяме възможност за сключване на допълнителна застраховка “Отмяна на пътуване”.
  • Възможна е промяна на полетното разписание, като клиентите ще бъдат уведомени своевременно.
  • Няма изискване за задължително или препоръчително ваксиниране преди влизане в страната.

Riu Naiboa 4* https://www.riu.com/en/hotel/dominican-republic/punta-cana/hotel-riu-naiboa/

Occidental Caribe 4* https://www.barcelo.com/en-gb/hotels/dominican-republic/punta-cana-beach-bavaro/?gclid=Cj0KCQjw5LbWBRDCARIsALAbcOcIEnPP_wfxuek8mtN2t41S5aml99xXhGykWFumsTsIYJfv05rW4e8aAgSkEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Natura Park Eco Resort&Spa 5* http://www.blauhotels.com/en/naturapark/home.html?gclid=Cj0KCQjw5LbWBRDCARIsALAbcOdNaKJOZA1xa0Y0oT4GY9kYOiMHyOWWPKqdIptAtGoDcG5-YQCa0ZgaAv4YEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Sunscape Dominican Beach 5* http://www.sunscaperesorts.com/dominican-beach

Catalonia Bavaro Beach 5* https://www.cataloniahotels.com/es/hotel/catalonia-bavaro?mb=1

Now Garden Punta Cana 5* http://www.nowresorts.com/garden

Club Hotel Riu Bambu 5* https://www.riu.com/en/hotel/dominican-republic/punta-cana/clubhotel-riu-bambu/index.jsp

Occidental Punta Cana 5* https://www.barcelo.com/en-us/hotels/dominican-republic/punta-cana-beach-bavaro/occidental-punta-cana/

Riu Republica 5* https://www.riu.com/en/hotel/dominican-republic/punta-cana/hotel-riu-republica/index.jsp

Iberostar Dominicana 5* https://www.iberostar.com/en/hotels/punta-cana/iberostar-dominicana?gclid=Cj0KCQjw5LbWBRDCARIsALAbcOcS-cXWRUvr1SPxXFmaoq5JL2ghoKC8Aw6is8mVnLghzJU7vsS6tsoaAnYYEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CIPw_87bsdoCFdS8dwodjdgOxA

Riu Palace Punta Cana 5* https://www.riu.com/en/hotel/dominican-republic/punta-cana/hotel-riu-palace-punta-cana/

Riu Palace Bavaro 5* https://www.riu.com/en/hotel/dominican-republic/punta-cana/hotel-riu-palace-bavaro/

Dreams Palm Beach 5* http://www.dreamsresorts.com/en_us/resorts/dominican-republic/palm-beach.html

Barcelo Bavaro Beach 5* https://www.barcelo.com/en-us/hotels/dominican-republic/punta-cana-beach-bavaro/barcelo-bavaro-beach/

Barcelo Bavaro Palace 5* https://www.barcelo.com/en-us/hotels/dominican-republic/punta-cana-beach-bavaro/barcelo-bavaro-palace/

  • Резервирай Очаквайте за 2019 Екзотична почивка в Доминикана - Пунта кана